Jakie szanse na wygrana w lotto

  1. Darmowe Spiny Dragon Kings Bez Depozytu: Odbierz bonus i poszukaj w aplikacji swoich ulubionych gier..
  2. Joy Casino Bonus Bez Depozytu - Wiemy, że Cosmic Fortune będzie zawierać specjalną funkcję free falls, która będzie działać jak darmowe spiny.
  3. Gry Hazardowe Maszyny Na Pieniądze: Oprócz dodatkowych spinów i bonusów, które mogą otrzymać, mam na myśli, które automatycznie otrzymają po zarejestrowaniu się, mogą również otrzymywać cotygodniowe gratisy i bonusy, a także wiele szans na wygranie ogromnych nagród w szczęśliwych losowaniach i turniejach.

Numery z lotto

Najczęściej Wygrywające Liczby W Keno
Należy pamiętać, że we wczesnych etapach turnieju, będzie o wiele łatwiej odebrać żetony z biednych graczy niż z ocalałych prawdopodobnie dobrych graczy później.
Darmowe Spiny Sun Of Egypt 3 Bez Depozytu
Poza tym Wild native może zastąpić dowolny standardowy symbol, a scatter golden temple aktywuje rundę darmowych spinów, jeśli uda Ci się z nim wygrać wypłatę.
Firma NetEnt została założona w Szwecji, a firma znacznie się rozwinęła po tym, jak dostawca oprogramowania zdobył reputację w branży gier online.

Maszyny w kasynie

Darmowe Gry Hazardowe Jackpot 6000
Oznacza to, że zarejestrowani gracze mogą ubiegać się o bonusy kolejno, ale nie jednocześnie.
Gry Hazardowe Do Pobrania
Nie musisz szukać ciekawych Seks slotów, ponieważ udostępniliśmy pełną listę na tej stronie.
Sprawdz Swoj Kupon Keno

Let me KISS you

Wkładanie ręki w czyjąś biznesową kieszeń bywa nieprzyjemne, choć mocno zależy od tego, co się w owej kieszeni mieści. Jednak proponowanie pocałunków ludziom, których większości na oczy nie widziałem, jest już drastycznie niesmaczne. Zdaje się, że różnicowanie miejsca pocałunku niewiele pomoże. Jeśli dorzucić do tego fakt, że proponuję to po angielsku  fish and chips) – niestrawność może się znacząco zwiększyć.

Zgrzebnie zabiegnę, żeby wyjść z tej sytuacji z niepoobijaną twarzą. Na szczęście pojawiło się słówko niestrawność, a od niego już blisko do języka, który mieści kubki smakowe („to tylko kwestia smaku”), a one znacząco łączą się z trawieniem. Do trawienia jeszcze wrócę – teraz chcę zadeklarować, że uwielbiam bawić się językiem (zarówno fizycznie, bo dzięki temu wyraźniej mówię, jak i metaforycznie, bo dzięki temu sprawniej ruszam głową).

Biznes często posługuje się skrótowcami vel akronimami. Cóż zatem ukryłem / ukróciłem w angielskim pocałunku? K.I.S.S. to Komunikacja I Skuteczna Sprzedaż. Dwie szerokie ramy, które mieszczą większość biznesowych i życiowych zagadnień. Może unikamy słowa „sprzedaż”, lecz warto zwrócić uwagę, że zachęcamy ludzi do pójścia do kina, sprzedajemy dzieciom potrzebę mycia zębów, sprzedajemy swoją kandydaturę podczas rozmowy kwalifikacyjnej, komunikujemy swoim zespołom konieczność mania za szefa furiata…

Komunikacyjne ars amandi rządzi się własnymi prawidłami i jeśli chcemy być w czubie, warto pewne techniki wysubtelniać, rozwijać, dopieszczać…

Obiecałem wrócić do trawienia. Wracam krótko, bo temat jest zbyt oczywisty. Każdy człowiek codziennie (chyba że jest na ścisłym poście) zjada z trzech talerzy: FIZYCZNEGO, EMOCJONALNEGO, MENTALNEGO. Świadomie używam słowa zjadać, bo jest neutralne. W idealnym świecie mógłbym napisać, że każdy człowiek codziennie posila się z trzech talerzy. Jednak słowo posilać się imputuje, że to, co zjadłem, daje mi siłę.

Czy wszystkie kanapki dają mi siłę? Czy wszystkie emocje dają mi siłę? Czy każda myśl daje mi siłę? Czy w środowisku biznesowym mam prawo i siłę odmówić zjadania plastykowych, ciężkostrawnych koncepcji, które odbijają się emocjonalną czkawką? Jak w chwilami szaleńczo pędzącym świecie stale dbać o zdrowie fizyczne, emocjonalne i mentalne?

Na dziś i na wieczne jutro życzę SMACZNEGO i STRAWNEGO!!!

 

Po MYŚL ności,

Tomasz Szokal-Egierd

POMEDYTUJ CZYTAJĄC