Sztuczki w kasynie elektroniczna ruletka

  1. Jaki Jest Podatek Od Dochodów Z Gier Hazardowych: Motyw fantasy jest oczywisty, gdy załaduje się pięć bębnów.
  2. Restauracja W Pobliżu Kasyna W Baden Baden - Podczas gry w pokera nie można lekceważyć istotności kilku wcześniejszych rozdań.
  3. Automat Do Gier Lost Island Gra Za Darmo Bez Rejestracji: Spośród symboli specjalnych, gra oferuje Wild Bonus, mini Wheel Bonus, Spin Bonus Triple Extreme, a sama gra ma 720 zwycięskich rzędów.

Wirtualne 3d sloty za darmo 2023

Darmowe Spiny Buffalo Power Hold And Win Bez Depozytu
Jeśli kasyno na żywo zostało wspomniane na stronie, możesz być pewien, że jest to jedno z najlepszych kasyn na żywo na świecie.
Kody Kasyna Na Polskim Spil
Kolejny klasyczny bęben, który sprawi, że poczujesz się, jakby Bębny płonęły jak Hot 27, to automat Double Triple Chance od Merkur Gaming.
Użytkownicy wirtualnego kasyna mogą brać udział w promocjach, otrzymywać nagrody i bonusy.

Darmowe gry poker bingo

Automat Do Gier Sakura Fortune Gra Za Darmo Bez Rejestracji
Istnieje również świetny program VIP otwarty dla wszystkich członków.
Zyski Z Automatów Do Gier
Rozdania są wypłacane na podstawie tabeli wypłat.
Keno Eko Zbąszyń

Jestem wyrachowany

Zdejmowanie odium ciemno-brudnych skojarzeń przyklejonych do pewnych zwrotów językowych jest jednym z moich najukochańszych działań. Daje mi to poczucie radości, poczucie spełnienia, a nade wszystko poczucie bezpieczeństwa. Kiedy człowiek kręci myślami z niedowierzaniem, trudniej jest mu wkręcić jakiś sztywny pręt przekonań, który rdzawi jego zwoje mózgowe, który blokuje jego ścieżki neuronowe. A ja zdecydowanie preferuję umysł jasny i czysty.

A propos radości życia połączonej ze spełnieniem profesji – śmiem się nadymać, że umiem dobrze rachować. A jeśli umiem dobrze rachować, jestem wyrachowany. Co więcej jestem wyrachowany świado-MYM wyborem.

Jak chodzi o przełożenie biznesowe (czyli w moim przypadku szkoleniowe, rozwojowe, coachingowe), umiejętność rachowania jest wyjątkowo cenną kompetencją. Trzeba tylko wiedzieć, co i jak konkretnie rachować. Harmonijny w swej buńczuczności utrzymuję, że jestem w stanie rozpisać na drobne nuty nawet najbardziej abstrakcyjną umiejętność, cechę charakteru, zrąb osobowości (asertywność, życzliwość, przywództwo, opanowanie, charyzma, szacunek, zaangażowanie, rzeczowość komunikacji…). A dzięki takiej rozpisce wzmocnić TO lub zbudować od postaw.

Często na szkoleniach pytam ludzi: „Kto za Was uważa, że nie potrafi być asertywnym?” lub „Kto z Was uważa, że nie potrafi występować publicznie?” lub „Kto z Was uważa, że nie ma charyzmy?” Zwykle parę osób zgłasza się śmiało. Wtedy z życzliwym uśmiechem „wyzywam” tych ludzi od bezczelnych kłamców. Potem krok po kroku pokazuję mechanikę uniwersalnego wzoru „Wszystko jest możliwe”. (Oczywiście ze zdrowym dodatkiem – „Wszystko jest możliwe, jeśli wiedzieć, jak to zrobić”). Z precyzją rachmistrza rozbijam cechę na zachowania lub mikro-zachowania i dowodzę, że niemal każdy człowiek potrafi wyczynić niemal każdą czynność. Kwestią jest tylko złożenie tych zachowań w większe moduły.

Jeśli mają Państwo na pokładzie firmowym pojedyncze postaci lub zespoły postaci, które potrzebują wiatru w żagle, można mnie znaleźć w dłoni lub w stopce. „Wiatr w żagle” jest sformułowaniem abstrakcyjnym, lecz port, do którego człowiek życia i biznesu zmierza, jest jak najbardziej realny. Zatem ponownie kłania się rachowanie konkretów (ilość pociągnięć pędzlem, dobór kolorów, rozłożenie obiektów w przestrzeni…), które budują pełny obraz.

Życzę dbałości o WARTOWNIKA(ć) głębiej,

Tomasz Szokal-Egierd

Autor wdzięcznego zdjęcia – pan Henricas Mackevicius

A propos zdjęć – człowiek czasem zdejmuje pajęczynę, a pająk tka dalej uparcie.

POMEDYTUJ CZYTAJĄC