Sztuczki w kasynie elektroniczna ruletka

  1. Jaki Jest Podatek Od Dochodów Z Gier Hazardowych: Motyw fantasy jest oczywisty, gdy załaduje się pięć bębnów.
  2. Restauracja W Pobliżu Kasyna W Baden Baden - Podczas gry w pokera nie można lekceważyć istotności kilku wcześniejszych rozdań.
  3. Automat Do Gier Lost Island Gra Za Darmo Bez Rejestracji: Spośród symboli specjalnych, gra oferuje Wild Bonus, mini Wheel Bonus, Spin Bonus Triple Extreme, a sama gra ma 720 zwycięskich rzędów.

Wirtualne 3d sloty za darmo 2023

Darmowe Spiny Buffalo Power Hold And Win Bez Depozytu
Jeśli kasyno na żywo zostało wspomniane na stronie, możesz być pewien, że jest to jedno z najlepszych kasyn na żywo na świecie.
Kody Kasyna Na Polskim Spil
Kolejny klasyczny bęben, który sprawi, że poczujesz się, jakby Bębny płonęły jak Hot 27, to automat Double Triple Chance od Merkur Gaming.
Użytkownicy wirtualnego kasyna mogą brać udział w promocjach, otrzymywać nagrody i bonusy.

Darmowe gry poker bingo

Automat Do Gier Sakura Fortune Gra Za Darmo Bez Rejestracji
Istnieje również świetny program VIP otwarty dla wszystkich członków.
Zyski Z Automatów Do Gier
Rozdania są wypłacane na podstawie tabeli wypłat.
Keno Eko Zbąszyń

Biję się z myślami

Biję się z myślami, czy wziąć na pisany ząb kolejny powszechny i oczywisty zwrot. Wszak nowość goni nowość. Błyskotka goni błyskotkę. Nośna nazwa goni nazwę (do)nośniejszą. Trudno znaleźć czas i ciszę na zrozumienie i pogłębienie prostoty.

Złośliwa subiektywność na moim życiowym karku podpowiada, że ktoś wykonał dużo pracy, żeby pochować proste narzędzia komunikacyjne, proste narzędzia rozwojowe. Ilość modeli, schematów, metodologii osiągania celów, skuteczności osobistej, inspirujących obrazków i cytatów może powodować zawrót nawet tęgiej głowy.

A jeśli już jesteśmy przy i w głowie, podobno tutaj zdarza się bijatyka z myślami. Mogę, czy nie mogę? Wypada, czy nie wypada? Co będzie, kiedy mi odmówi? Pojechać na ostro, czy na delikatnie?

Krótką chwilę pobiłem się z myślami i postanowiłem zrobić z siebie wariata i napisać coś oczywistego. Mózg człowieka stanowi ok. 2% masy ciała, a konsumuje ok. 20% zasobów energii, które człowiek produkuje. Chodzi przede wszystkim o tlen.

Mocnym sercem zachęcam do oddechowej (r)ewolucji. Do sprawdzenia jakości własnego oddechu. Do 3 minut głębokiego oddychania przeponowego przed kluczowymi spotkaniami, przed ważnymi prezentacjami, przed rozmową dyscyplinującą, przed pójściem na szemrane L4, przed zasłużonym snem…

Życzę wyłącznie owocnych bijatyk myślowych. Niech prawy prosty od czasu do czasu pośle na deski wszędobylski zgiełk. Niech lewy sierpowy da nam więcej ciszy i czasu na głębsze zrozumienie.

Zdecydowanie wolę, żeby mój mózg działał jak szwajcarski zegarek niż wyglądał jak szwajcarski ser. A skąd się wzięło to dziwne zakończenie? Oczywiście z tlenu i uśmiechu.

po-ZDROWIE-nia,

Tomasz Szokal-Egierd

POMEDYTUJ CZYTAJĄC