Blackjack w Polsce ubezpieczenie 2023

  1. Aktualne Wygrywające Numery W Keno: Nie wspominając już o zasobach, które wkładają do każdej stworzonej przez siebie gry mobilnej.
  2. Bonus W Kasynie - Koncepcja ta doprowadziła do odkrycia, że jedną z bardzo skutecznych strategii w turniejach Blackjacka było po prostu robienie odwrotności tego, co robi reszta stołu.
  3. Automat Do Gier Hot To Burn Hold And Spin Gra Za Darmo Bez Rejestracji: Niektóre kasyna na liście oferują możliwość gry w darmową grę Tarzan casino online.

Jak wywać w wirtualny blackjack w Polsce

Ruletka W Automacie
Więc Trentalange mówi, że ponieważ Seminole compact nie jest legalne nie są stoły blackjack.
Darmowe Spiny Cash Volt Bez Depozytu
Ustaw także swój limit strat, zanim usiądziesz do gry.
Za każdym razem, gdy wygrasz, masz szansę wybrać, czy odebrać wygraną, czy postawić na nią.

Automaty z depozytem 1 euro 2023

Zagraniczne Kasyna Online
Jeśli nie rozumiesz subtelnych różnic między różnymi automatami do gier online, to będzie powodować problemy.
Gra W Automaty Za Darmo
Johnson biegł na 98 jardów i przyłożenie w tygodniu 1 i chipped w 59 jardów mijania, jak również.
Maszyny Hazardowe Torun

Jestem cichym populistą

I jestem przyzwyczajony do obelg, a taką bywa rzucone w twarz lub za plecami hasło: „Ty populisto!” i wiadomo, o co chodzi. A konkretnie to: „A fe! Nieładnie i buuuu!!!” Czy aby na pewno brzydko jest być populistą?

A może warto dzisiaj pójść na spacer z matką łaciną i pomówić z nią  od serca i do rozumu. Może warto bujnąć się z nią pod rękę w zielony utleniony las i zadać jej kilka pytań. A nuż dojdę po słowie do kłębka

Wiem, że to zbyt oczywiste, ale chodzi o łacińskie „vox populi”, czyli polskie „głos ludu”. I czuję, że rozważania nad tak prostym i powszechnym hasłem mogą pójść w wiele stron, w wiele aspektów, w wiele obszarów życia (osobistego bądź zawodowego).

Weźmy dla przykładu małą skalę biznesową. Pracuję na open space     i klnę jak szewc przy okazji dłubiąc w nosie. Jeśli ludziom wokół to przeszkadza i zaczną szeptem, cicho lub głośno mówić: „Stop! Koniec! Pora na zmianę. Tutaj jest podręcznik czystej polszczyzny. A tutaj chusteczki higieniczne”. – jest to klasyczny „vox populi”. A człowiek reprezentujący grupę, który do mnie podchodzi z tym podręcznikiem i chusteczkami, jest klasycznym populistą.

Weźmy przykład w innej skali i w innym aspekcie. „My, Polacy nie umiemy współpracować. Umiemy się jednoczyć tylko w trudnych momentach”. Jeśli wiele osób często powtarza tę frazę, staje się ona ukutym / uknutym przekonaniem (oczywiście nie znoszącym sprzeciwu). A przy okazji jest głosem ludu. Nie tylko ludu polskiego, ale bywa że zagranicznego.

Tutaj kłania się prosty i skuteczny filtr w nurcie „cui bono?”. Czy umiem    i chcę zadawać mądre pytania? Czy umiem i chcę udzielać szczerych i odważnych odpowiedzi? Czy „vox populi” – „My, Polacy nie umiemy współpracować. Umiemy się jednoczyć tylko w trudnych momentach” jest korzystne dla Polski? Dla Polaków? Dla biznesu? Dla społeczeństwa? Po takiej weryfikacji mogę zakasać rękawy i zacząć budować nowe przynoszące korzyści przekonanie.

Uwielbiam takie chłodne rozważania. Uwielbiam oglądać aspekty szersze (społeczne, biznesowe) i węższe (rodzinne, osobiste). Uwielbiam wsłuchiwać się w „głos ludu” i samodzielnie oceniać, czy chcę zostać na koncercie, który mi właśnie szepczą do ucha lub wrzeszczą prosto w twarz.

I uważnie sprawdzam, w jakim chórze to ja śpiewam. I cui bono?

Niech żyje kot z obu stron – i od czoła, i od ogona!

Tomasz Szokal-Egierd

VIA szkolenia na miarę naszych czasów

POMEDYTUJ CZYTAJĄC