(w) Dzień Dobry!

Słowa posłane. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Człowiek poważnego biznesu powie, że warto mądrze i sensownie dbać o swoje posłanie. Niektórzy ludzie twierdzą, że do gładzenia czystego prześcieradła konieczna jest iskra Boża, zwana czasem darem bądź talentem. Mam znacząco odmienne zdanie, które podpieram słowami ludzi, którzy przez świat zostali okrzyknięci artystami w swoich dziedzinach. Większość z nich ździebełko mówi o talencie, obfite naręcza o codziennej wytrwałej pracy „narzędziowej”.

Jeśli w swoich biznesach posyłają Państwo innym ludziom słowa, które mają nęcić, uwrażliwiać, prowokować, zachęcać, studzić, rozpalać, inspirować, otwierać, rozbawiać, tonizować, zapraszam na dwudniowy warsztat „Sztuka Komunikacji Słowem Pisanym„.

Słowa wyzwalają konkretne stany. Słowa potrafią zmieniać nastrój, zagrzewać do biznesowego boju, rozluźniać spięte nadgarstki, wyzwalać adrenalinę. Słowa budują wizerunek firmy w oczach klientów. Słowa tonizują rozjuszonych klientów reklamujących. Subtelnie zaczepne słowa zwiększają szanse, że oferta handlowa wyróżni się w tłumie sztywnych bezpiecznych klisz…

12 – 13 maja (czwartek – piątek) w Warszawie.
Warsztatowa formuła mieści maksymalnie 8 uczestników.

Jeśli odnajdują Państwo potrzebę, sensowność, zamiar, proszę o informację zwrotną. Program warsztatu prześlę wyłącznie osobom zainteresowanym . „Cenne słowa za grosze”.

Tomasz Szokal-Egierd

WARTOŚCI NABIERAJĄ KSZTAŁTÓW.

Możesz również polubić