REFERENCJE

Klienci obecni udzielają referencji telefonicznych na prośbę klientów rozważających. Zapraszam do kontaktu…  

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o., Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o., NCAB Group Polska Sp. z o.o., BILETOMAT.PL, Cargill Polska Sp. z o.o., Narodowy Bank Polski, Dossche Sp. z o. o., Tyco Electronics Polska Sp. z o.o., Besam Polska Sp. z o.o., Sopro Polska Sp. z o.o., ING Bank Śląski S.A., ING Usługi Finansowe S.A, PZU Życie S.A., Bank Przemysłowo-Handlowy S.A., Bank Pekao S.A., Unilever Polska Sp. z o.o., Nutricia Polska Sp. z o.o., SCA Hygiene Products Sp. z o.o., Allianz Polska Services Sp. z o.o., Osram Polska Sp. z o.o., Securitas Polska Sp. z o.o., Budimex Nieruchomości Sp. z o.o., Gladstone Polska Sp. z o.o., Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o., Agencja Open, Carlson Wagonlit Polska Sp. z o.o., e-Center CWT Polska Sp. z o.o., Brand Support Sp. z o.o., Wydawnictwo Bauer Sp. kom., E.P. Creatives, The ClearingHouse Polska sp. z o.o., Crossmarketing Venture Sp. z o.o., TMM Sp. z o.o., Kompania Piwowarska S.A., Stonewell Group Sp. z o.o., Alma Consulting Group Polska Sp. z o.o., Agencja Reklamowa BOOM…

Równie ważne są referencje od uczestników szkoleń:

  • Potrafię prowadzić rozmowy bardziej otwarcie, udaje mi się uzyskać więcej informacji o potrzebach klienta. Kilka dni po szkoleniu podpisałem duży kontrakt.

  • Zadawanie pytań przyniosło efekty, szczególnie w przypadku, gdy osoby, które ze mną rozmawiają, mają jakieś obiekcje, Pytania delikatne po co zamiast dlaczego wprowadzały rozmowę na bardzo dobre tory.

  • Mam Twoje materiały cały czas i muszę Ci napisać, że zdanie „w czym Twój komentarz ma mi pomóc?” załatwiło osobę, która mnie wkurzała od dłuższego czasu.

  • Podpisałam umowę z Panem „punkt honoru”. Dziękuję za wskazówki.

  • Przypomniałam sobie, co zaniedbałam w kole wartości, co stale spychałam na „ potem”. A to „potem” może nigdy nie nadejść, więc po prostu zaczynam działać w tym obszarze.

  • Jestem pod dużym wrażenie Twojej łatwości wydobywania ze słów dużej motywacji.

  • Zrobiłam eksperyment w życiu prywatnym, zadając pytanie „ Co Twoje słowa mają mi dać?” Po drugiej stronie było duże zaskoczenie, zanim uzyskałam odpowiedź . I potwierdziłam, jak trudno w codzienności umieć obserwować, a nie oceniać….